Стати експертом «Единственная» прямо зараз

Стати експертом
Наша редакція готова ділитися простором на інтернет-майданчику бренду «Едина» - бренду з багаторічною історією, який знайомий мільйонам жінок.

Якщо ти готова та відчуваєш у собі внутрішній потенціал, ми запрошуємо тебе стати експертом «Едина»*. Для цього необов'язково мати кілька дипломів та бути супер професіоналом.

Якщо Ти виховуєш діточок і відчуваєш бажання ділитися досвідом та інсайтами в «мамській» справі, а може ти пройшла свій унікальний шлях у бізнесі та готова відкрито і грамотно розкрити всі уроки, які з нього винесла, або ж ти психолог, лікар, дієтолог, стиліст, дизайнер, бьюті-спеціаліст, тренер, коуч чи астролог – wellcome до нас.

Наші експерти знають ціну знанням та досвіду і хочуть уберегти від помилок та «граблів» тих, хто ще тільки розпочав свій шлях. Допомогти у пошуку рішення, підтримати у скрутні моменти, передати знання – це справа справжнього експерта.

Поділись із читачками нашого сайту своїми професійними лайфхаками, життєвими інсайтами, знаннями, експертністю у своїй темі. Все, що зараз потрібно зробити – це заповнити Google форму та подати заявку (таблицю шукай нижче).

Редакція edinstvennaya.ua розгляне її з погляду унікальності, користі та вміння висловлювати думки. Після чого зв'яжеться з Тобою та відкриє на сайті особисту сторінку, де красиво представить Тебе та вкаже експертну сферу.

Отримавши почесний статус «Експерт Едина», ти зможеш не лише робити публікації, а й розраховувати, що вони підтримуватимуться службою підтримки сайту:

посиланнями та репостами у соціальних мережах бренду;

просуванням на інших ресурсах видавництва EDIMEDIA (beauty.ua, tvoymalysh.com.ua, 4mama.ua, viva.ua), точками входу, а також на сторінках ДРУКОВАНОГО журналу «Единственная».

*Перевага в просуванні - експертам, які пишуть понад дві публікацій на місяць! Раді бачитимемо Тебе ЕКСПЕРТОМ «Едина».

Попередній пост
дизайн спальні
Як недорого оновити спальню за вихідні: 16 практичних ідей
Наступний пост
Стати експертом
Стати експертом «Единственная» прямо зараз

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.