7 живих рослин, які можуть замінити новорічну ялинку

рослини
Ялинка в горщику або одна з цих рослин!

Екологічна свідомість мотивує шукати нові способи зробити життя більш щадним для довкілля. Це стосується й Нового року. Замість традиційних ялинкових іграшок можна вибрати солом'яні, паперові або сухофрукти, а замість ялинки - дерево в горщику або одну з цих кімнатних рослин.

Кімнатний кипарис

У квартирі цілком може рости така хвойна рослина, як кипарис та його найближчий родич кипарисовик. Він виглядає як невеликий кущик чи деревце зі світло-зеленою хвоєю. І купити його можна у квітковому магазині. Після новорічних свят цю рослину можна залишити вдома як кімнатну. Головне розмістити його у прохолодному та світлому місці та регулярно обприскувати.

кипарис

Влітку кипарис можна виставити на балкон.

Ялиця

Дуже цікава рослина із щільними та пружними гілками, при цьому не колючими. Тому прикрашати ялицю – одне задоволення. На це деревце, як і на ялинку, можна розвісити мішуру, дрібний декор і, звичайно, гірлянду.

пихта

Пуансеттія

Дуже гарна квітка, яка в багатьох країнах є одним із символів Різдва. Саме взимку ця кімнатна рослина виглядає найбільш ефектно, бо цвіте. Його суцвіття навіть називають «Вифлеємською зіркою» або «Різдвяною зіркою».

Ардизія

Ще одна популярна зимова рослина в основному завдяки червоним ягідкам. Багато хто називає його мініатюрним Райським деревом.

Мандаринове дерево

Звичайно, який Новий рік і без мандарин? А тут вони ще на дереві.

Шлюмбергера

Дуже популярна кімнатна рослина, яка довгі роки красувалася у багатьох на підвіконнях міських висоток і сільських будинків, а ще в школах. Квітку називали Різдвянкою, оскільки вона рослина рясно цвіте в період новорічних та різдвяних свят.

зимние цветы

Ялівець

Прекрасна альтернатива новорічному дереву може вийти з ялівцю. Це чудова хвойна рослина, у якої дуже приємним запах - це ще один плюс у святкову атмосферу. Але зверни увагу, що ялівець не росте в кімнатних умовах - його треба вирощувати з насіння, або купувати в магазині.

можжевельник

Попередній пост
Як зустріти Новий рік 2023
Як зустріти Новий 2023 рік: ТОП-5 ідей для будь-якого настрою
Наступний пост
Запах свята
Запах свята: 5 способів, як створити новорічний аромат для будинку

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.