Як зрозуміти хто кого більше любить у вашій парі

пара
Один любить, а другий лише дозволяє себе кохати. Хто в цій аксіомі ти, а хто він?

Ти ж помічала пари, де один любить менше, а другий більше? Це відбувається майже завжди, особливо помітно, коли пара довго разом. Але навряд чи хтось хоче визнавати, що його люблять менше та носить рожеві окуляри. Ми розповімо, як їх зняти та зрозуміти, хто ж у вашій парі любить, а хто – любимо.

Готовність до компромісів

Головне правило кохання – компроміси. І той, хто любить, готовий поступитися своїм егоїзмом, щоб комфортно було обом. Компроміс дається складно і під силу лише тим, хто справді закоханий.

Тому, якщо людина в парі не йде на угоду, то вона їй не потрібна і нецікава. Як і самі стосунки. Або він знає, що другий під нього все одно прогнеться, бо любить більше.

Бажання сексу

Цікаво влаштована наша фізіологія: той, хто сильніше закоханий, хоче частіше сексу, незалежно від темпераменту.

Звичайно, на це можуть впливати гормональні зміни організму та звичайна людська втома, але якщо чітко простежується тенденція, коли хтось один хоче більше, а інший – менше, те саме можна сказати й про їхнє кохання.

парень и девушка

Ціна подарунків

Тут варто звернути увагу на те, хто найчастіше дарує подарунки по дрібниці, а головне – на ціну подарунків на великі свята (скажімо, Новий Рік та День народження). І сумісність ціни із доходом.

Якщо ти довго збираєш кошти, щоб подарувати йому щось саме, а він відмахується непотрібною тобі недорогою дрібничкою, очевидно, він тільки дозволяє себе любити, а любиш по-справжньому – ти.

Ініціатива

Закохана людина прагне завжди й в усьому планувати спільне дозвілля, адже провести час із коханим для нього – щастя. Хто виявляє ініціативу у таких плануваннях? Якщо вдвох – у вас гармонійна пара. Якщо все планування і виконання на одному - це означає, що іншому це потрібно набагато менше. А скоріше — не потрібно зовсім.

парень и девушка

Попередній пост
страхи
Як перестати боятися і перемогти свої страхи
Наступний пост
Як поводитися з подругою
Як поводитися з подругою, яка намагається виглядати краще за ваш рахунок

Новини партнерів

Fresh

Foodstyle

ТОП-5 продуктів-афродизіаків, які здатні посилити сексуальне бажання

Збережи цей список продуктів-афродизіаків, щоб забезпечити незабутній вечір.
Краса

Подвійний удар: як посилити дію косметики при догляді за шкірою та волоссям

На результативність догляду впливає як грамотний вибір коштів, а й те, як ти їх наносиш.
Фітнес та здоров'я

Гастрит: як собі допомогти при нападі

У людей зі слабким шлунком гастрит може з'явитися після щедрого харчування або хворих перекусів. Дізнайся, як покращити стан.