Чоловік-нарцис: хто це і чи можна його приручити

чоловік
І навіщо це потрібно.

У міфології, Нарцис - закоханий у себе і свою зовнішність - прекрасний юнак. Сьогодні ж це визначення дещо ширше і включає характеристики, які заважають жити оточуючим. З таким чоловіком можна жити і навіть бути щасливою, але спочатку його ще треба визначити в нарциси.

Хто такий чоловік нарцис

Нарциси - це люди, які вміють і люблять подобатися оточуючим. На чолі всього у них — власна вигода, хоча на початковому етапі вони здатні переконати кожного, що готові оточити його увагою та турботою, шалено закохані та зацікавлені.

Загалом нарциси нешкідливі, якщо не стояти в них на шляху. Інакше вони можуть застосувати всю свою силу, щоб максимально принизити та розтоптати супротивника.

Як жити з чоловіком нарцисом

Жінки люблять нарцисів. Дехто вважає, ніби нарциси обирають собі слабких і закомплексованих партнерок. Як би не так! Для них ціла гра закохати й зачарувати найкрасивішу і найсильнішу духом жінку.

Але жити з ними може бути справді нелегко, хоч і можливо. Зрештою, нарциси й самі закохуються. Але не у всіх.

девушка и парень в поле

Нарцис не хоче, щоб хтось заважав йому самостверджуватись і милуватися. До слабких і залежних він одразу втрачає інтерес, хоча сам може зробити жінок такими. Поряд з нарцисом буде щаслива та, хто відразу поставить його на місце і дасть відсіч його маніпуляціям, критиці, уїдливим порадам і коментарям, ревнощі та заборонам і вже точно не стане жертвувати собою, своїм часом і своїми принципами.

Життя з нарцисом – це пристрасна пригода на пороховій бочці. Якщо ти сама не проти пограти в цю гру – досить просто не давати себе перед ним в образу.

Але якщо ти хочеш спокійного та розміреного життя, можливо, варто звернути увагу на чоловіка без нарцисичних нахилів.

Попередній пост
пара
5 популярних чоловічих фраз при знайомстві - як на них правильно реагувати
Наступний пост
страхи
Як перестати боятися і перемогти свої страхи

Новини партнерів

Fresh

Краса

5 порад щодо догляду за аксесуарами для макіяжу

Щодня ми думаємо про очищення нашого обличчя, щоб зробити його чистішим і свіжішим. Ми наносимо крему, щоб зберегти нашу шкіру здоровою, ми наносимо макіяж, щоб вирівняти колір обличчя та змусити наші очі сяяти.
Showbiz

Блогер та ведучий Богдан Шелудяк – про зйомки у «Хто зверху?» та «Київ вдень та вночі»

Ведучий шоу «Хто зверху?» Богдан Шелудяк порівняв роботу в двох рейтингових форматах телеканалу.
Foodstyle

3 способи зберегти гострий червоний перець на зиму

Зараз сезон гострих червоних перців, які взимку коштуватимуть у 10 разів дорожче. Наїстися на користь цього делікатесу не вийде: занадто гостро. Але ми знаємо, як зберегти його властивості та гостроту надовго.