Дитячі травми: як вони впливають на наше життя

Дитячі травми
Статья эксперта
Напевно, ви часто чули від оточуючих поняття «дитяча психологічна травма». Такі травми можуть мати серйозні наслідки та впливати на наші вчинки у свідомому віці.

[expert id="114"]

Немає дитинства без дитячих травм. Так, це не дуже приємна новина, але є й хороша: «Ви завжди можете зцілити свої травми у роботі з психологом, психотерапевтом».

Хто зазвичай приходить на консультацію до фахівця із таким запитом? Це ті люди, які хочуть Більшого! Більше грошей, більше щастя, більше задоволення своїх цілей та бажань. Якщо вас все влаштовує у вашому житті, то вам ця стаття ні до чого.

родители с детьми

Для тих, хто має намір працювати у цьому напрямі, поясню на такому прикладі. У всіх нас з ранку виробляється психічна енергія 100%, але витрачається вона на різне. У когось на опрацювання минулого нативного досвіду з батьками. Це як відкриті сесії на комп'ютері – чим їх більше, тим повільніше працює комп'ютер, а то й взагалі може зависнути чи вимкнутись.

[readmore id="37272"]

Так і в людини це виражається в образах і претензіях до батьків: у вас будуються погані стосунки, одна фраза у ваш бік може зіпсувати весь день. Так і зливається енергія та весь ваш ресурс. І ось ви вже не помічаєте, як з'їли всі продукти, чи скупили весь одяг, чи викурили пачку цигарок, чи випили зайвого…

родители с детьми

Батьківські негативні сценарії запускаю Паттерни поведінки, які є руйнівними, а чи не творчими. Адже натомість можна було сходити до музею чи на концерт, чи написати картину, чи вірш, чи піти вивчати нову професію. Але в стані травми людина відчуває сильний емоційний біль і практично не здатна бути продуктивною.

[readmore id="37270"]

Тут я пропоную терапію дитинства мами та тата, за допомогою якої ми дбайливо зцілюємо та опрацьовуємо ситуацію, яка завдає біль. Людина стає більш ресурсною, щасливою та енергійною, легше йде до своїх цілей.

Це як у стоматолога, завжди трохи страшно та дискомфортно, зате потім – легко та радісно.

[read-next id="3"]

Попередній пост
У стосунках
У стосунках: ТОП-5 книжок про здорові взаємини
Наступний пост
Як навчитися розслаблятися
Як навчитися розслаблятися та по-справжньому полюбити себе: 4 види релаксації

Новини партнерів

Fresh

Фітнес та здоров'я

Бурякова дієта: спалюємо зайві кілограми за тиждень

А ти знала, що буряк найдоступніший і найефективніший продукт для схуднення?
Краса

Чорні цятки на обличчі: звідки вони беруться і як їх позбутися

Чорні точки або комедони – проблема багатьох дівчат з жирною шкірою. Але їх можна позбутися.
Showbiz

«Діти з Харкова віддали іграшки одноліткам з Херсона»: режисер «LeМаршрутки» – про залаштунки тревелу

Новий канал покаже три нові випуски проекту «LeМаршрутка» Лесі Нікітюк з Харкова, Миколаєва та Херсона
Lifestyle

10 чудових ідей великоднього декору, які зроблять свято незабутнім

На вулиці стає все тепліше, а свято Великодня дедалі ближче. Тому пропонуємо вже почати готувати декор, який додасть твоїм стравам, предметам та житлу передсвятковий настрій та яскравий вигляд.