Холостяк 4: кого из участниц Костя Евтушенко выгнал за сплетни (фото)

Холостяк 4: кого из участниц Костя Евтушенко выгнал за сплетни (фото)
Финал шоу «Холостяк 4» все ближе, и обстановка на реалити-проекте накаляется. 11-й выпуск шоу «Холостяк 4» стал настоящим испытание на выдержку и для участниц, и для главного героя шоу Константина Евтушенко, ведь Костя знакомил девушек со своими родителями. Мужчина честно признался, что от слов родителей будет зависеть многое.

«Сьогодні Аня, Аніта і Аліна познайомляться з моїми батьками. Моє рішення великою мірою буде залежати від того, як пройдуть ці знайомства та яке враження справлять дівчата на батьків. Ніколи не приховував, що їхня думка завжди для мене важлива», – написал Константин в социальной сети.

После знакомства Ани, Алины и Анаит с родителями Константина шоу «Холостяк 4» покинула Алина, 24-летняя владелица шоу-рума украинских дизайнеров из Ялты. И родители, и маленькая племянница Холостяка назвали Алину неискренней. А Костя, оказывается, еще в прошлом выпуске решил, что выгонит из шоу именно Алину.

Алина после предыдущей церемонии роз показала себя не с самой лучшей стороны: девушка позлорадствовала по поводу псевдоухода Анаит и обвинила ту за глаза в неискренности и злобности.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Холостяк 4: Костя Евтушенко показал свою настоящую жизнь (фото)

«Насправді, це рішення прийшло під час Церемонії троянд ще минулого разу, – рассказал Костянтин Евтушенко. – Я побачив, що Аліна не дуже добре вчинила по відношенню до Анаїт.

Вона почала досить злорадно говорити про неї. Вона чомусь вирішила, що Анаіт недостойна цього проекту. Ця зверхність мене засмутила.

Така риса характеру мені не імпонувала, тому я вирішив дати їй ще один шанс для того, аби самому зрозуміти, можливо, я помиляюсь? Але, все ж таки, рішення не змінилось. Аліна дуже хороша, позитивна дівчина, але на даному етапі наші шляхи розійшлись», – объяснил свое решение Костя.

Словом, в финал шоу «Холостяк 4» прошли две участницы: 29-летняя Анна, частный предприниматель из Харькова, и 33-летняя Анаит, юрист-правовед из Одессы. По слухам, победительницей шоу станет именно Анаит.

А правду мы узнаем уже очень скоро: финал шоу «Холостяк 4» состоится 23 мая в 20:00 на канале СТБ.

ФОТО: m.vk.com/kostyantynyevtushenko

Попередній пост
Как сохранить слух: опасности плеера и диета для слуха
Как сохранить слух: опасности плеера и диета для слуха
Наступний пост
3 главных секрета правильного похудения от фитнес-тренера
3 главных секрета правильного похудения от фитнес-тренера

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.