NIKITA показали откровенные снимки из-за кулис (фото)

NIKITA показали откровенные снимки из-за кулис (фото)
Одна из самых эпатажных украинских групп, NIKITA постоянно проверяют своих поклонников на смелость и толерантность, публикуя в микроблогах откровенные и провокационные снимки.

На днях девушки, например, сообщили, что в связи с жарой утвердили новый офисный дресс-код – без одежды. А сегодня опубликовали и вовсе скандальный снимок, сделанный за кулисами перед шоу. «Наше шоу начинается в раздевалке», – подписали фото девушки.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Даша Астафьева шокировала общественность чересчур пикантным снимком (фото)

ФОТО: facebook.com/nikita.official

Попередній пост
Какая диета лучшая для здоровья печени
Какая диета лучшая для здоровья печени
Наступний пост
5 типов семейных отношений: как обрести счастье
5 типов семейных отношений: как обрести счастье

Новини партнерів

Fresh

Краса

Гімнастика для обличчя: 7 вправ, які допоможуть зробити вилиці виразними

Сьогодні всі схиблені на ЗОЖ, адже воно допомагає відтягнути старіння. До того ж, не обов'язково робити різні ін'єкції, щоб омолодити обличчя або профілактувати появу зморшок. Досить просто зайнятися такою нехитрою справою, як фейсбілдинг.
Фітнес та здоров'я

7 найчастіших причин затримки менструального періоду

Регулярний менструальний цикл для жінки – ще один показник гарного здоров'я. А ось регулярні збої в ньому найчастіше свідчать про якісь проблеми та нездужання.
Фітнес та здоров'я

Порушення ритму серця: просто стрес чи хвороба?

Порушення ритму серця хоча б раз у житті виникають у кожного. Важливо не прогаяти момент і вчасно звернутися до лікаря, адже неправильний серцевий ритм може бути не тільки наслідком перевантажень або стресу. Іноді він свідчить про серйозні захворювання.
Фітнес та здоров'я

Як схуднути на Дюкані: демократична дієта для тих, хто любить поїсти

Загалом, бути на Дюкані, як і на Лубутенах, у тренді. Хоча, праця французького лікаря в дієтології, така ж класика, як шедеври Ван Гога у живописі чи мелодії Сібеліуса у музиці.