Київські школярі збирають кошти на мурал на честь Героїв Небесної Сотні

Київські школярі збирають кошти на мурал на честь Героїв Небесної Сотні
У столичній школі відбудеться благодійна дитяча барахолка. Зібрані кошти діти витратять на створення нового стріт-арту в центрі Києва.

23 травня у Новопечерській школі за адресою Драгомирова 9-Б відбудеться благодійна дитяча барахолка. Під час події діти будуть продавати вироблені власноруч речі, а також ті, що були у використанні. На учасників та гостей чекають майстер-класи, музика, концерти, сюрпризи та смачні частування.

Подія є благочинною - гроші, які виручать з продажів, будуть спрямовані на благоустрій міста. За бажанням учнів це - художній розпис стіни у Сквері Небесної Сотні, який зробить один з найталановитіших стріт-арт художників у світі Олександр Фарту, відомий як Vhils. Художник погодився приїхати до Києва та вже працює над ескізом на тему Майдану і Небесної сотні.

 

Особливістю дитячої барахолки є те, що діти не лише беруть в ній участь, але і є організаторами. Для того, щоб підготувати подію учні самостійно готують дизайн, планують оформлення простору та музичний супровід, а також реєструють учасників. Опанувати необхідні навички учням допомагають експерти у різноманітних галузях зі складу співробітників школи та громадської організації “Місто-сад".

“Барахолка - це проект до Дня лідерства, під час якого ми відсвяткуємо здобуття звичок прогорами "Лідер в мені”. Задля організації події зусилля об'єднали всі учні: від дошкільнят до старшокласників, а також їхні батьки, учителі, співробітники школи та представники громадської організації “Місто-сад”. Ми дуже раді, що діти працюють над таким проектом, і хочуть використати кошти для хорошої справи, адже це прояв справжнього лідерства”, - відмітила директор школи Ірена Корбабіч-Путко.

Дитяча благодійна барахолка відбудеться за підтримки громадської організації «Місто-сад».

 

Подія триватиме з 11:00 до 14:00 за адресою вул. Драгомирова 9-Б.

Вхід вільний для всіх.

 

фото предоставлено: Оксана Чивуріна

 

Предыдущий пост
Как снять тяжесть в ногах и справиться с отеками: профилактика варикоза
Как снять тяжесть в ногах и справиться с отеками: профилактика варикоза
Следующий пост
Мороженое, от которого не поправляются: рецепт от Гвинет Пэлтроу
Мороженое, от которого не поправляются: рецепт от Гвинет Пэлтроу

Новости партнёров

Fresh

Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.
Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 14 выпуск от 02.12.2023

Новый выпуск шоу «Мастер Шеф 12» начнется с абсолютной свободы и… абсолютной ответственности!
Showbiz

Оля Полякова представила новую песню «Вишні» с новогодним вайбом

Впервые певица Оля Полякова исполнила песню «Вишні» во время премьеры своей концертной шоу программы «Все буде добре», состоявшейся в марте 2023 года в Киеве.
Психология

Искра страсти: 5 способов внести новизну в интимные отношения

В начале романтических отношений гормоны бушуют, наполняя взаимные встречи энергией и восторгом, а каждое прикосновение – мощным желанием. Но со временем многие пары сталкиваются с угасанием страсти.