ZARINA family: 20 років життя і історія 5 неймовірних жінок

ZARINA family
P
Завжди цікаво дізнатись про людей, котрі стоять біля витоків великої компанії. Бо ж ні для кого не секрет, що значну роль у становленні бізнесу відіграє харизма його власників.

Ювелірний Дім ZARINA не є в цьому сенсі виключенням: це - компанія, створена жінками, з любов'ю і великою повагою до жінок.

Героїні проєкту - Наталія Нетовкіна, засновниця Ювелірного Дому ZARINA, її доньки — Заріна Нетовкіна, амбасадорка Ювелірного Дому ZARINA, Мартіна Нетовкіна, керівниця бренду NATKINA, і Софія Нетовкіна, креативна директорка ZIRKA Bar by ZARINA, а також Катерина Нетовкіна — менеджерка з комунікацій з міжнародними партнерами ZARINA.

Про що вони мріють? Що їх надихає? Що найважливіше для жінки? Як обирають прикраси? Звідки взялася назва бренду ZARINA? Чи важко працювати з найближчими людьми? Про все це вони розповідають у відеоінтерв’ю.

Зйомки, що тривали 18 годин, півсотні тем для душевної бесіди, кілька делікатних моментів і жодного відрежисованого діалогу. 20 років життя і історія 5 неймовірних жінок — у 13 хвилинах відео.

У дитинстві я тихенько діставала мамину скарбничку. Це був чарівний ритуал - я мріяла, що у мене буде багато прикрас, котрі я сама зможу створювати

- ділиться пані Наталія своїми спогадами про те, якими були її перші враження від дивного світу ювелірних прикрас і щирі дитячі мрії, котрим судилося здійснитися.

Сім’я ZARINA

Це відео — про любов, про вдячність, про справжні цінності, якими живе сім’я ZARINA.

Сім’я ZARINA — відверто, без дублів, про особисте.

Предыдущий пост
дизайн спальни
Как недорого обновить спальню за выходные: 16 практичных идей
Следующий пост
украшения
Романтичная особа или экстремальная бунтарка? О чем рассказывают наши украшения

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Як не стати жертвою аферистів на сайтах продажу під час війни?

Ведуча «Аферистів в сітях» Олена-Крістіна Лебідь пояснила, чому варто бути особливо уважними та обережними під час здійснення покупок чи продажу в інтернеті.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо стосунки на відстані дали тріщину

Ділимося з вами порадами, як вийти з глухого кута, щоб зберегти кохання.
Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.