ZARINA family: 20 років життя і історія 5 неймовірних жінок

ZARINA family
P
Завжди цікаво дізнатись про людей, котрі стоять біля витоків великої компанії. Бо ж ні для кого не секрет, що значну роль у становленні бізнесу відіграє харизма його власників.

Ювелірний Дім ZARINA не є в цьому сенсі виключенням: це - компанія, створена жінками, з любов'ю і великою повагою до жінок.

Героїні проєкту - Наталія Нетовкіна, засновниця Ювелірного Дому ZARINA, її доньки — Заріна Нетовкіна, амбасадорка Ювелірного Дому ZARINA, Мартіна Нетовкіна, керівниця бренду NATKINA, і Софія Нетовкіна, креативна директорка ZIRKA Bar by ZARINA, а також Катерина Нетовкіна — менеджерка з комунікацій з міжнародними партнерами ZARINA.

Про що вони мріють? Що їх надихає? Що найважливіше для жінки? Як обирають прикраси? Звідки взялася назва бренду ZARINA? Чи важко працювати з найближчими людьми? Про все це вони розповідають у відеоінтерв’ю.

Зйомки, що тривали 18 годин, півсотні тем для душевної бесіди, кілька делікатних моментів і жодного відрежисованого діалогу. 20 років життя і історія 5 неймовірних жінок — у 13 хвилинах відео.

У дитинстві я тихенько діставала мамину скарбничку. Це був чарівний ритуал - я мріяла, що у мене буде багато прикрас, котрі я сама зможу створювати

- ділиться пані Наталія своїми спогадами про те, якими були її перші враження від дивного світу ювелірних прикрас і щирі дитячі мрії, котрим судилося здійснитися.

Сім’я ZARINA

Це відео — про любов, про вдячність, про справжні цінності, якими живе сім’я ZARINA.

Сім’я ZARINA — відверто, без дублів, про особисте.

Предыдущий пост
Жінки в науці
«Жінки в науці»: до проєкту долучились відомі телеведучі Тетяна Хмельницька та Еліна Бекетова
Следующий пост
украшения
Романтичная особа или экстремальная бунтарка? О чем рассказывают наши украшения

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Анатолий Анатолич рассекретил пол своего третьего ребенка

Утро 8 марта семья популярного ведущего Анатолия Анатолича запомнит на всю жизнь. Ведь именно сегодня в студии программы «Ранок з Україною» на канале «Украина» на глазах всей страны они выяснили пол их будущего ребенка.
Психология

3 главные причины, почему женщинам пора перестать недолюбливать других женщин

Говорят, женской дружбы не бывает, и все мы друг другу ‑ соперницы. Но это не совсем так.
Lifestyle

Масленица 2021: приметы, традиции, поздравления

Когда в 2021 году празднуется Масленица и что нужно делать в эти дни.
Lifestyle

20 милых и небанальных sms-поздравлений с 8 марта

Стольких милых и красивых девушек предстоит поздравить с праздников 8 марта: подруг, коллег, сестер и, конечно, маму. Хорошо, что у нас есть sms-ки на все случаи жизни.