Як провели свій літній відпочинок українські ведучі: Оксана Гутцайт та Вадим Карп’як

Оксана Гутцайт та Вадим Карп’як
Goodbye summer, hello autumn… Тільки так можна описати той настрій і атмосферу, які панують зараз в повітрі.

Все що у нас залишається – теплі сонячні дні і приємні спогади по літній відпочинок. Ведучі ICTV Оксана Гутцайт та Вадим Карп’як поділилися тим, де і як провели свою відпустку.

Ведуча програми «Факти» Оксана Гутцайт разом з сім’єю 2 тижні провела в Затоці. Окрім, сонячних ван і купання в морі, вони урізноманітнили свій відпочинок поїздками до друзів, які живуть на Одещині, прогулянкою на яхті та відвідинами тренування Ломаченка і Усика.

Оксана Гутцайт

А джерело Святого Великомученика Іоана Нового Сочавського – стало ще однією точкою на карті, де побувала Оксана разом з дітьми та чоловіком. Ведуча поділилася, що це по-справжньому особливе місце, адже води цього джерела вважаються цілющими. Багато іноземців до карантину приїздили туди омиватися.

Оксана Гутцайт

Але вишенькою на торті усього відпочинку стала екскурсія у Центр культури вина.

Я навіть не уявляла, що на такому чудовому технічному рівні може функціонувати виробництво вина в Україні. Ми були і на виноградниках, і заводі, і на дегустації. Коли я спробувала їх ігристе і тихе вино, залишилася неймовірно вражена смаком

– розповідає Оксана Гутцайт.

Оксана Гутцайт

А от ведучий «Свободи слова» Вадим Карп’як зі своєю сім’єю 3 тижні колесив по Івано-Франківській області, в основному – по Карпатах. Для них було основне – уникати багатолюдних місць, надаючи перевагу камерній атмосфері з друзями.

Вадим Карп’як

Спершу сім’я Карп’яків поїхала в глухе гірське село Дземброню. Жили вони в туристичному таборі, де винайняли котедж і ходили в радіальні походи.

Це такий одноденний похід в радіусі табору – тобто зранку виходиш, піднявся на гору, після обіду повернувся, сів на терасі, випив вина, з’їв ризото з білими грибами, які сам і назбирав, та відчув справжнісіньке щастя. Також забрідали ми на полонини, аби купити вурду, випити молока та поспілкуватися з пастухами. Це був ідеальний варіант для дружини, вона шалено це полюбила, адже жити в комфорті і водночас пізнати красу глибоких Карпат – прекрасний формат відпочинку

– зазначає Карп’як.

Вадим Карп’як

Потім сім’я Карп’яків покаталася горами, погостила у друзів, сплавлялася на байдарках. Цікавого зупинкою в їхньому маршруті був Угорський камінь – містичне місце в горах. Кажуть, що там аномальні явища відбуваються. За словами ведучого, вони цього не відчули, проте пройнялися особливою містичною аурою цієї місцини.

Вадим Карп’як

А фінальним акордом відпустки Карп’яка був справжній похід в гори у форматі – тато і діти. А дружина Вадима в цей час поїхала на Закарапаття, на спа-курорт. Ведучий розповів, що діти були шалено заряджені ідеєю тур-походу, вони почувалися як справжні мандрівники. Перший день вони пішли на Хом’як, наступного – на Синяк. Позбирали чорниць, поїли будзу, спустилися до водоспаду…

Це супервідпочинок, адже ти перезавантажуєш усю свою оперативну пам’ять і вона наповнюється свіжими ідеями. Для мене це, по-перше, повернення в дитинство, адже я родом з Коломиї і часто ходив у гори. По-друге, це момент естетичний – такого ніде не побачиш, так ніде не надихаєшся. Відчуття, коли стоїш на вершині, ні з чим не порівнюється. По-третє, це щоразу момент випробування себе – підкорити і перемогти самого себе, довести, що ти господар свого організму, ти ним керуєш, а не він тобою

– поділився враженнями від поїздки ведучий.

Вадим Карп’як

Фото в тексті: пресс-служба ICTV

Предыдущий пост
Наталия Холоденко
Наталия Холоденко рассказала, как спокойно войти в школьное обучение во время пандемии
Следующий пост
На твоей стороне 2
«На твоей стороне 2»: смотреть онлайн 6-7 серии

Новости партнёров

Fresh

Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.
Фитнес и здоровье

Нарушение ритма сердца: просто стресс или болезнь?

Нарушение ритма сердца хотя бы раз в жизни возникают у каждого. Важно не упустить момент и вовремя обратиться к врачу, ведь неправильный сердечный ритм может быть не только следствием перегрузок или стресса. Иногда он указывает на серьезные заболевания.