Даніель Салем розповів, як змінився його світогляд за час перебування в ЗСУ

Даніель Салем
Актор і ресторатор Даніель Салем поділився, яким бачить своє життя після війни.

Ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Даніель Салем з перших днів війни поповнив ряди ЗСУ, тож за цей час встиг побачити чимало жорстокості з боку агресора, потрапляв під обстріли та навіть готувався писати прощальне відео для близьких.

Звісно, такі події не змогли не відбитися на ньому та на його світогляді.

Я з усіх сил намагаюсь суттєво не змінюватись, але з того, що помітив – став менше усміхатись і менше літати у хмарах. Раніше це мені допомагало в житті – все здавалося легшим і швидшим. Зараз треба думати, адже все дуже серйозно. А ще дуже змінилось моє ставлення до України, я став ще більше любити, поважати та цінувати її. Я пишаюсь тим, що я українець, навіть став краще говорити українською мовою – це для мене важливо!

– поділився ведучий.

Даніель Салем

Крім того, телезірка зізнається – війна змінила його внутрішньо і після всіх подій, які він вже встиг пережити, життя більше колишнім не буде.

Я був достатньо егоїстичним. Завдячуючи війні, я зрозумів, що світ не крутиться лише навколо одного мене. А ще те, що ми робимо обов’язково залишає відбиток на землі, тож слід добре думати! Щоправда, інколи замислююся: «Чому саме зараз?» Я тільки-но почав розвивати свою медійність, кіно з’явилось у моєму житті… Я людина емоційна, і так, зізнаюсь – думаю про таке. Але це нормально – ми ж люди. Заспокоюю себе тим, що, напевно, зараз так треба і я маю достойно це пройти

– розповів Даніель.

Предыдущий пост
Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк поділився своєю думкою про тривалість війни в Україні
Следующий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк розповіла, як готує їжу у рідній школі для переселенців

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».