Даніель Салем розповів, як змінився його світогляд за час перебування в ЗСУ

Даніель Салем
Актор і ресторатор Даніель Салем поділився, яким бачить своє життя після війни.

Ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Даніель Салем з перших днів війни поповнив ряди ЗСУ, тож за цей час встиг побачити чимало жорстокості з боку агресора, потрапляв під обстріли та навіть готувався писати прощальне відео для близьких.

Звісно, такі події не змогли не відбитися на ньому та на його світогляді.

Я з усіх сил намагаюсь суттєво не змінюватись, але з того, що помітив – став менше усміхатись і менше літати у хмарах. Раніше це мені допомагало в житті – все здавалося легшим і швидшим. Зараз треба думати, адже все дуже серйозно. А ще дуже змінилось моє ставлення до України, я став ще більше любити, поважати та цінувати її. Я пишаюсь тим, що я українець, навіть став краще говорити українською мовою – це для мене важливо!

– поділився ведучий.

Даніель Салем

Крім того, телезірка зізнається – війна змінила його внутрішньо і після всіх подій, які він вже встиг пережити, життя більше колишнім не буде.

Я був достатньо егоїстичним. Завдячуючи війні, я зрозумів, що світ не крутиться лише навколо одного мене. А ще те, що ми робимо обов’язково залишає відбиток на землі, тож слід добре думати! Щоправда, інколи замислююся: «Чому саме зараз?» Я тільки-но почав розвивати свою медійність, кіно з’явилось у моєму житті… Я людина емоційна, і так, зізнаюсь – думаю про таке. Але це нормально – ми ж люди. Заспокоюю себе тим, що, напевно, зараз так треба і я маю достойно це пройти

– розповів Даніель.

Предыдущий пост
Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк поділився своєю думкою про тривалість війни в Україні
Следующий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк розповіла, як готує їжу у рідній школі для переселенців

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: смотреть онлайн 3 выпуск от 24.02.2024

В новом выпуске 13 сезона главного кулинарного реалити страны «МастерШеф» участников ждут новые правила и звездные гости.
Шоубиз

«24 февраля оказалось не началом, а следствием»: как изменились актеры Александр Сугак и Дмитрий Вивчарюк за время вторжения

За 24 месяца большой войны мы стали смелее и выносливее. А еще раз убедились, что нужно жить сегодня и не откладывать планы на потом.
Психология

Борьба с внутренним критиком: как построить здоровую самооценку

Самооценка – это то, как мы психологически и эмоционально воспринимаем себя. И она может влиять на все сферы нашей жизни – карьеру, отношения, финансовое состояние.
Шоубиз

Антон Птушкін зняв повнометражний фільм про людей та тварин «Ми, наші улюбленці та війна»

Антон Птушкін, відомий український блогер і мандрівник із 5-мільйонною аудиторією підписників, зняв свій перший повнометражний фільм «Ми, наші улюбленці та війна» для великих екранів.