Даша Астаф’єва вперше за довгий час розповіла, чи вільне її серце

Даша Астаф’єва
Ведуча проєкту «Зірковий шлях» Даша Астаф’єва розповіла про волонтерство та сердечні справи.

Ведучий «Зіркового шляху» на каналі «Україна» Даніель Салем розпитав свою колегу Дашу Астаф’єву про роботу волонтера. Співачка розповіла, що отримує багато листів від людей, яких нaдихaє своїм прикладом.

Говорять: «Бачимо, Дaшa Астaф’євa працює, як ми можемо сидіти. Коли я зрозуміла, що війна не одного дня справа, захотіла бути потрібною, допомагати, але ж зброю брати, на жаль, я не можу. Якщо би я була освідченною в цьому напрямку, я була би рада захищати - стріляти я люблю в тирі. Я розумію, що це інша справа. Я почула, що на одній із кухонь волонтерських організацій потрібна допомога шеф-кухарю. І я приїхала: перші дні мила посуд і підлогу, a потім зрозуміла, що картопля - це моє. Картоплю не так багато любить людей чистити, a я сіла, тут aудіокниги собі врубаю, кожну картопельку цілую. До нас приходять такі красиві хлопці-захисники, ми їм підписуємо порцій. Хочеться домашнього затишку. У нас команда, деякі люди їдуть, деякі повертаються. Близько 16-20 людей штат. Намагаюсь день працювати, день - вдома щось робити, хатні справи трохи заспокоюють, бо в мене таке було, трошки я розклеїлась

- розповідає артистка.

Даша Астаф’єва

Співачка зізналася також, чи вільне її серце.

Після останніх моїх відносин я сказала, що не буду нічого розповідати, але я скаже так, що я зараз дуже щаслива, я відчуваю себе коханою та справжньою жінкою

- зізналася Астаф’єва.

Предыдущий пост
Маша Єфросініна
Маша Єфросиніна про розлуку з чоловіком: «Вперше побачила, як він плаче»
Следующий пост
Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч дала поради жінкам, як не втратити сенс життя у важкий період

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.