Поліна Логунова вперше поділилася подробицями розлучення із Дмитром Ступкою

Поліна Логунова
Відома ведуча та акторка Поліна Логунова розповіла подробиці шлюборозлучного процесу з Дмитром Ступкою та зізналась, як наважилась на розмову з 5-річною донькою на цю тему.

Відоме подружжя Дмитро Ступка і Поліна Логунова у вересні 2020 року переїхали жити в Америку. Проте вже в січні вирішили розлучитись. Ведуча зізнається – до цього вони йшли досить довго, а наважившись на серйозний крок, підійшли до нього з повною відповідальністю.

Я думаю, що ми до цього йшли якийсь час і зрозуміли, що, напевно, нам краще буде окремо. І ось ми вже на фінішній прямій шлюборозлучного процесу, проте причини цього рішення я оголошувати не стану, думаю, Дмитро – теж. Зробимо по-американськи, офіційна версія – не зійшлися характерами

– коментує Поліна Логунова в інтерв’ю з журналістами програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Поліна Логунова з Дмитром Ступкою

Колишнє подружжя зберегло теплі відносини і продовжують опікуватись 5-річною донькою Богданою. А ось перед тим, як повідомити малечі невтішну новину, Поліна Логунова прослухала чимало рекомендацій психологів.

Про це треба чесно говорити. Потрібно пояснювати дитині, що таке в житті буває, тато з мамою живуть якийсь час, кохають одне одного, але щось може відбутися всередині відносин. Та це завжди вибір з обох боків. Тому на сьогоднішній день ми вирішили, що краще нам буде жити окремо. І тому у нас зараз трошки інше життя

– розповіла акторка.

Поліна Логунова з донькою

Предыдущий пост
Ілона Гвоздьова
Українські знаменитості розповіли про свої будинки, які розбомбили окупанти
Следующий пост
Григорій Решетнік
Григорій Решетнік дав поради, як виховувати дітей під час війни

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.