Пісні Світлани Лободи відтепер можна спробувати на смак - кошти йдуть на благодійність

Світлана Лобода
Співачка Світлана Лобода продовжує допомагати українцям під час війни.

Всього за кілька днів, після оголошення Світланою Лободою про запуск проекту LOBODA Help Centеr, до телеграм-каналу та бота lo_help_bot, приєдналося сумарно понад 2,5 тисячі людей і з них понад 300 людей звернулися за допомогою до психологів центру.

З перших днів війни в Україні соціальні мережі співачки та електронна пошта приймають сотні листів від шанувальників, які опинилися у складних життєвих ситуаціях та потребують не лише матеріальної, а й психологічної допомоги.

Як завжди, ранок я почала з перегляду листів, які прийшли на мою поштову скриньку. Одним із них був лист Артема з Харкова. Артем – молодий, дуже талановитий кондитер. У листі він розповідав про жахіття бомбардування Харкова з перших днів війни і до сьогодні. Як його рідний район було обстріляно, а сім'я з одинадцяти людей змушена була бігти, як виживають зараз і намагаються триматися разом. Артем надіслав свої кондитерські роботи, і я довго думала, як можу допомогти йому та його родині. Мені спала на думку ідея, як можна не тільки надати допомогу, а показати його талант і направити вміння на благо, допомагаючи не тільки його сім'ї, а й місту

- розповіла про один із листів сама Світлана.

Світлана Лобода

Світлана запропонувала Артему не просто одноразову матеріальну допомогу, а реалізацію спільного проекту. Так пісні артистки відтепер можна спробувати на смак. Десерти під назвою: «Пуля дура», «Американо», «Твои глаза», «К черту любовь» та торт «Тропикана», вже можна замовити в Інстаграм акаунті кондитера @artem_kinash.

Важливо, що цей проект зможе надати підтримку не лише Артему та його сім'ї, а й частину виручених коштів від продажу десертів буде направлено до перинатального центру Харківської лікарні.

Всю інформацію про волонтерську діяльність співачки, соціальні проекти, а також адресну допомогу сім'ям, тепер можна знайти в телеграм-каналі @Loboda_Help_Center.

Предыдущий пост
Андрій Бєдняков
Андрій Бєдняков розповів про зміни в собі з початку війни: «Зараз це інша людина»
Следующий пост
Макс Барських
Макс Барських випустив душевну пісню «Чекай мене» - музичне освідчення в коханні до України

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Сухой корм для кошек Клуб 4 Лапы: обзор на базовую линейку

Если кот или кошка здоровы, не подвергались кастрации (стерилизации), достаточно подвижны, линяют умеренно, не склонны к частым расстройствам пищеварения, аллергии, ожирению, для их повседневного питания подойдет корм базовой линейки.
Психология

Психологиня розповіла, як зберегти стосунки з коханим, у якого депресія через поранення на війні

Тисячі воїнів зараз самовіддано захищають нашу країну на передовій. На жаль, втрати і поранення є не лише у ворога, але й у ЗСУ.
Психология

Топ-3 поради від психолога для психологічного захисту себе та рідних у воєнний час

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» розповіла, як допомогти собі і рідним, коли знову накриває паніка.
Психология

Психологиня розповіла, як без остраху віддати дитину до дитячого садочка, коли в країні війна

Через необхідність відновлювати роботу в умовах війни сім’ї почали шукати садочки для своїх дітей.