Пісні Світлани Лободи відтепер можна спробувати на смак - кошти йдуть на благодійність

Світлана Лобода
Співачка Світлана Лобода продовжує допомагати українцям під час війни.

Всього за кілька днів, після оголошення Світланою Лободою про запуск проекту LOBODA Help Centеr, до телеграм-каналу та бота lo_help_bot, приєдналося сумарно понад 2,5 тисячі людей і з них понад 300 людей звернулися за допомогою до психологів центру.

З перших днів війни в Україні соціальні мережі співачки та електронна пошта приймають сотні листів від шанувальників, які опинилися у складних життєвих ситуаціях та потребують не лише матеріальної, а й психологічної допомоги.

Як завжди, ранок я почала з перегляду листів, які прийшли на мою поштову скриньку. Одним із них був лист Артема з Харкова. Артем – молодий, дуже талановитий кондитер. У листі він розповідав про жахіття бомбардування Харкова з перших днів війни і до сьогодні. Як його рідний район було обстріляно, а сім'я з одинадцяти людей змушена була бігти, як виживають зараз і намагаються триматися разом. Артем надіслав свої кондитерські роботи, і я довго думала, як можу допомогти йому та його родині. Мені спала на думку ідея, як можна не тільки надати допомогу, а показати його талант і направити вміння на благо, допомагаючи не тільки його сім'ї, а й місту

- розповіла про один із листів сама Світлана.

Світлана Лобода

Світлана запропонувала Артему не просто одноразову матеріальну допомогу, а реалізацію спільного проекту. Так пісні артистки відтепер можна спробувати на смак. Десерти під назвою: «Пуля дура», «Американо», «Твои глаза», «К черту любовь» та торт «Тропикана», вже можна замовити в Інстаграм акаунті кондитера @artem_kinash.

Важливо, що цей проект зможе надати підтримку не лише Артему та його сім'ї, а й частину виручених коштів від продажу десертів буде направлено до перинатального центру Харківської лікарні.

Всю інформацію про волонтерську діяльність співачки, соціальні проекти, а також адресну допомогу сім'ям, тепер можна знайти в телеграм-каналі @Loboda_Help_Center.

Предыдущий пост
Андрій Бєдняков
Андрій Бєдняков розповів про зміни в собі з початку війни: «Зараз це інша людина»
Следующий пост
Макс Барських
Макс Барських випустив душевну пісню «Чекай мене» - музичне освідчення в коханні до України

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.